O nas

Firma GOTAN Kontenery powstała w 2008 roku w Zbąszynku. Od początku działalności zajmujemy się wynajmem, sprzedażą oraz transportem przestrzeni tymczasowych w postaci kontenerów budowlanych, morskich różnych wielkości i przeznaczenia. W większości są to kontenery budowlane służące jako biura dla kadr, pomieszczenia socjalne dla pracowników oraz przestrzenie magazynowe.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Doradzamy najkorzystniejsze rozwiązania. Sprzedaż obejmuje kontenery zarówno nowe jak i używane. Działamy na terenie całego kraju, jednak największym zainteresowaniem cieszą się rynki województwa wielkopolskiego, lubuskiego, łódzkiego oraz mazowieckiego (m. Warszawa). Dowiedz się więcej.

Nasza oferta obejmuje również wynajem kontenerów. Jest to najlepsze rozwiązanie tam, gdzie trzeba szybko i bez dużych nakładów pieniężnych stworzyć tymczasowe zaplecze budowy.

Na życzenie Klienta możemy doposażyć i przerobić każdy kontener. W naszej szerokiej ofercie wszystkim klientom proponujemy transport samochodem samowyładowczym (HDS).

Dodatkowo zajmujemy się organizowaniem placu budowy, m.in.:
– ogrodzenia budowlane,
– oświetlenie,
– rozdzielnie elektryczne.

Masz pytania?! Zadzwoń lub napisz.